DZIECI EDUKACYJNE CRAFT – ALTERNATYWY

Malowanie otwiera świat kolorów i komunikacji dla dzieci i jest to wspaniały sposób dla nich stworzyć. Istnieje wiele prostych i ciekawych alternatyw dla użyciu pędzla.
malowanie String jest łatwe i jest to świetny sposób dla dzieci do malowania wzoru. Wystarczy owinąć sznurek wokół małego drewnianego bloku (może to być budulcem, że dzieci bawić). Kwadratu lub prostokąta kształt jest lepiej, ale upewnij się, że jest wystarczająco duży, aby dziecko łatwo trzymać. Aby pomóc w nauce dziecka, to najlepiej mieć wiele różnych rozmiarach poręczne. Przygotować trochę farby i wlać go do niektórych starych tacek styropianowych lub dowolnej tacy, że można sobie pozwolić, aby używać na wiele działań malarskich. Zanurzyć blok w farbie i nacisnąć na papierze i gotowe!
Marmur obraz jest kolejny sposób dla dzieci do zabawy i także nauczyć koordynacji oko dłoń podczas tworzenia różnych wzorów. Przygotować trochę farby i umieścić je w pojemniku, który ma głębokie boki, jak starej blasze lub karton płytkiej. W górnej części pudełka po butach to doskonały przykład zapewniając, że nadal jest silna i nienaruszone. Włóż papier do dolnej części zasobnika z małą ilością farby (można w danej chwili korzystać z dwóch lub trzech różnych kolorach). Drop marmuru w zasobniku i pozwolić dzieciom przenieść kulkę w tył iw przód, bok itp stworzyć własne dzieło sztuki.
Finger malowanie rozwija umiejętności sensoryczne dziecka jak czują i dotknąć farby. Włóż trochę farby na starym stole i niech dzieci umieścić swoje ręce i zrobić w niej swoje własne wzory. Jeśli nie masz stary stolik, który można wykorzystać, to zawsze można umieścić jakiś plastik na stole i to wystarczy.
Należy pamiętać, że większość farb są łatwo zmywane powierzchnie i ręce gorące wody z mydłem, ale proszę sprawdzić instrukcje, aby mieć pewność! Po zakończeniu ich dzieci malowanie, położyć kartkę papieru na wierzchu i obrać je wyłączyć. Umieścić go gdzieś do wyschnięcia, a następnie mają odcisk ich dzieła sztuki, aby pokazać rodzinie i znajomym.
Oto kilka krótkich porad i alternatywy, że dzieci mogą cieszyć się, że może być również używany do drukowania .. .
  • malowanie wacikiem może zachęcić dzieci do malowania w inny sposób, który rozwija umiejętności motorycznych.
  • Wata ma inny klimat i fakturę do niego.
  • Wałki malarskie są zabawy do wykorzystania na dużych obszarach prostokątnych. Więc to byłoby idealne na przykład, jeśli planujesz malowanie czerwony karton autobus.
  • szpule nici bawełniane i korki mogą być stosowane do malowania wzoru.
  • Gąbki pokroić w różnych kształtach może być świetnym sposobem na recykling i można go używać zarówno ich szorstkie i gładkie boki w malarstwie. Niektóre przykłady kształtów można użyć są prostokąty i okręgi i diament lub gwiazdy. Można również zakupić kształty gąbka z dobrego sklepu z zabawkami, lub można je zamówić z czasopism edukacyjnych dostaw.
  • Inne pomysły to tekturowe rolki folii wewnątrz gospodarstwa domowego i plastikowe opakowania, plastikowe widelce lub pokrywami słoiku.
Wystarczy pamiętać, aby te twórcze soki płynąć.

Komentarze

Popularne posty